Contacteer ons

niet importeren

U wil een vraag stellen aan de redactie? Of u wil adverteren? Hier vindt u alle nodige contactinformatie.

REDACTIEADRES
Brussels Media Centre – Raketstraat 50 bus 16 – 1130 Brussel
Tel.: 02 702 71 31 – Fax: 02 702 71 32 – E-mail: info@ikgabouwen.be

REDACTIE
Hoofdredacteur: Eric Cloes (eric.cloes@roularta.be)

Coördinatie en eindredactie: Peter Geens (NL), Anne Mertens (FR)

Redactie website : Renske De Maesschalck

Vaste medewerkers: Ingrid Allaerts, Léa Bierlin, Cédric Bourgois, Ilka De Bisschop,
Stephan Debusschere, Dirk De Mesmaeker, Stavie Deroc, Sofie De Vriese,
Laure Eggericx, Jérémy Goldyn, Agnes Mus, Nicolas Oldenhove, Leen Peeters,
Marie-Claire Regniers, Sylvie Reversez, Roel Van Espen,
TiM Vanhove/Habitos.be, Philippe Van Someren, Chantal Verrecas,
Philip Willaert, Cécile Wolfs

Fotografen: Bernard Boccara, Laurent Brandajs, Bieke Claessens, Liesbet
Goetschalckx, Luc Roymans

Illustraties: Marijn Dionys

Vertalingen: Miche Dhondt, Carole Guth, Pascale Luyts

PRODUCTIE
Productiedirecteur: Eric Van Sint Jan

Artdirector: Chris Defossez

Stagaire vormgeving: Nathalie Van Looy

Grafieken en plannen: Dirk Billen, Helga Orinx, Géraldine Bacquaert

Drukkerijcoördinatie: Noël Vande Walle, Geert Neels

Fotogravure: Roularta Publishing

Druk: Roularta Printing

Distributie: AMP – G.D.Luxembourg: KRAUS

UITGEVER
Jos Grobben (jos.grobben@roularta.be)

MARKETING EN PROMOTIE
Caroline Finet (caroline.finet@roularta.be)
Fiona Cappellen (fiona.cappellen@roularta.be)
Sophie Burgeon (sophie.burgeon@roularta.be)

NATIONALE RECLAMEREGIE
Roularta Media, Z.1. Researchpark 120, 1731 Zellik (Brussels),
Tel.: 02 467 56 11, Fax: 02 467 57 57, www.roulartamedia.be

Algemeen Directeur: Philippe Belpaire (philippe.belpaire@roularta.be)

Account Director: Chris Cooreman (chris.cooreman@roularta.be)

Account Manager: Nele Keyaert (0477 87 00 49 – nele.keyaert@roularta.be)

Backoffice: Nadine Mattan

RUBRIEKADVERTENTIES
Account Director: Sandra Seghers (sandra.seghers@roularta.be)

ABONNEMENTENSERVICE
– Abonnementen België: € 32,00 (10 nummers)
Stort op rekeningnr. IBAN : BE57 4721 0111 8135 –
BIC : KREDBEBB (472-1011181-35)
met vermelding “abonnement Ik ga Bouwen & Renoveren”

– Abonnementen buitenland:
vraag inlichtingen: tel.: 078 35 33 13
Inschrijving, wijziging of informatie over uw abonnement:
Postbus 360 – 8800 Roeselare
Tel.: 078 35 33 13 – Fax: 078 35 33 14
igb@abonnementen.bewww.abonnementen.be
Prijs per los nummer: € 3,50

© Copyright by RMG NV – BTW: BE 0434 278 896

Niet gevonden wat je zocht?

Probeer het nogmaals in onze zoekmachine.

Gerelateerde artikels